Jste zde

REFERENCE

Můj příběh

Často jsem trpěl na nemoci z nachlazení, chřipku jsem míval i několikrát do roka. Ta poslední mě přivedla až do nemocnice na jednotku intenzivní péče. Po uzdravení jsem vážil o 6 kilogramů méně a cítil se velice zesláblý –a navíc jsem se začal obávat další chřipky.

Naštěstí jsem tehdy poznal pana doktora Erbena, který mi doporučil nechat si změřit homocystein. To jsem také udělal a výsledek 17,3 μmol/l mě doslova šokoval. Pomocí přesně stanovených dávek vitamínů jsem tuto nebezpečně vysokou hladinu za necelé 4 měsíce snížil na 8,2 μmol/l.

Od té doby – to je od roku 2014 – jsem už nebyl ani jednou nemocný.

Tomáš Prokeš, Brno

Snížení homocysteinu z 17,3μmol/l na 8,2 μmol/l. po třech a půl měsících při užívání přesně stanovených dávek vitamínů skupiny B

Výsledek při měření homocysteinu

Příběhy klientů

Daniela, Tišnov

Od té doby, co jsem začala užívat léky na vysoký cholesterol, jsem se cítila často unavená, po nějaké době mě začaly bolet i klouby. Věděla jsem, že je to způsobeno vedlejšími účinky léku, ale doktorka o jeho vysazení nechtěla ani slyšet.

Od kamarádky jsem se dozvěděla, že pokud si chci snížit cholesterol, musím si napřed snížit homocystein. Na její radu jsem se objednala na kurz „Jak na homocystein“, kde byla domluvena návštěva nedaleké laboratoře. Toho jsem využila a nechala si homocystein změřit. Byl vysoký (13,2 μmol/l), ale pomocí předepsaných dávek vitamínů se mi ho podařilo během tří měsíců snížit na 7,6 μmol/l, přibližně po půl roce se mi snížil i cholesterol. Paní doktorka byla velmi překvapená a léky na cholesterol mi už nepředepsala. Bolest kloubů se postupně vytratila, vrátila se mi i dřívější vitalita. To vše díky nízké hladině homocysteinu a pravidelnému užívání vitamínů, které nedovolí, aby se můj homocystein i cholesterol opět navýšil.


Petr, Brno

K mým dlouholetým zdravotním problémům se asi před rokem přidala stále se stupňující únava, a protože nic nepomáhalo, objednal jsem se na doporučení známého na kurz „Jak na homocystein“. Začal jsem jíst zdravější stravu a pomocí speciálních doplňků stravy snižovat vysoký homocystein. Postupně jsem se začal cítit lépe, vytratila se únava, dokonce vymizely i všechny mé zažívací potíže – zácpa, nevolnost a nadýmání už jsou pro mě minulostí. A jaké překvapení mě čekalo na závěr? Lékař mi vysadil téměř polovinu všech léků!


Marta, Praha

Měla jsem vysoký cholesterol a sem tam i srdeční arytmii. To mě čím dál víc znepokojovalo, a tak jsem se objednala na kurz „Jak na homocystein. Vysoký homocystein - 13.6 μmol/l - se mi dle pokynů podařilo snížit na 7,8 μmol/l. Trvalo to sice 4 měsíce, ale už po prvním měsíci jsem zaznamenala zlepšení: arytmie se nedostavovala tak často a byla slabší. V současné době nevím, co to arytmie je, zlepšil se mi i cholesterol a mám víc energie. Uvědomila jsem si, že je to proto, že mé tělo dostalo to, co mu scházelo a co tak velmi potřebovalo – zdravější stravu, hořčík a vitamíny ze skupiny B, které snížily toxický homocystein.


Alena, Svitavy

Na základě Vašich doporučení jsem souběžně s detoxikací střeva snížila i vysoký homocystein – z hodnoty 12,4 μmol/l na 6,9 μmol/l. Zhubla jsem a cítím se velmi dobře. Zmizela únava, na kterou jsem si u Vás na kurzu stěžovala. Nakonec se dala do pohybu i hladina cholesterolu a během tří měsíců se LDL z původních 4,85 mmol/l snížil na 3,01 mmol/l a HDL se z 1,09 mmol/l zvýšil na 1,29 mmol/l.

Jsou to sice hodnoty hraniční, ale i to považoval můj lékař za úspěch. V současné době bych si ráda nechala znovu změřit homocystein, takže vítám možnost stát se členem klubu a budu doporučovat snížení homocysteinu i rodině a známým.


Jiří, Blansko

Pomocí přípravku Homocystein Vitality jsem snížil svůj homocystein z 14.2 μmol/l na 7,2 μmol/l. Souběžně s tím jsem také užíval kvalitní kolagen, MSM a doplněk stravy na odkyselení. Bolesti svalů a zvláště zad jsou zcela pryč, znatelně ustoupila i bolest pravé kyčle, už ani nepotřebuji hůlku. Jsem rád, že se na tom všem mohu úspěšně podílet a doporučuji vzdělávací kurz na snížení homocysteinu i svým známým. Věřte, stojí za to se o své zdraví starat!


Klára, Brno

Před dvěma lety mě postihl slabý infarkt. Začala jsem užívat lék na ředění krve, ale ten mi nedělal dobře. Bála jsem se ho ale vysadit a paní doktorka mě přesvědčila, že jej musím minimálně rok užívat. Ani nevíte, jak se mi po tom roce ulevilo, začala jsem se cítit mnohem lépe, jenže postupně se mě začal zmocňovat čím dál větší strach z dalšího infarktu. Tehdy jsem se jako zázrakem dozvěděla o kurzu „Jak na homocystein“. Objednala jsem se na změření a teprve na kurzu jsem pochopila, co bylo příčinou mého infarktu – laboratoř mi naměřila 18,4 μmol/l. Dnes mám homocystein 7,7 μmol/l , cítím se jak za mlada a infarktu se už nebojím. Vím, že o mé srdce i cévy je dobře postaráno, už je žádný homocystein neohrožuje. Nechte si jej změřit i vy! Za ten pocit poznání i jistoty děkuji panu Prokešovi ze Školy Zdraví i všem, kteří se vzděláváním z oblasti zdraví zabývají.